O Nas

Założona przez mgr Krystynę Noskiewicz Czarnecką, absolwentkę AWF w Gdańsku, wielokrotną mistrzynię i rekordzistkę Polski w pływaniu w stylu motylkowym Szkoła Pływania Delfin istnieje już od 1992 roku. Od tego momentu zaczęliśmy organizować zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wysoko wykwalifikowana kadra instruktorska, niebanalny sposób prowadzenia zajęć, rodzinna atmosfera szybko zyskały uznanie naszych Klientów, których grono stale się powiększa.

Stosujemy najnowocześniejsze metody nauki pływania - zarówno w nauce od podstaw, doskonaleniu techniki pływackiej, jak i w pływaniu sportowym dla grup zaawansowanych. Dzięki doświadczeniu Instruktorów, indywidualizacji zajęć, małym grupom (do 8 osób) efekty są często widoczne już po kilku lekcjach!

Jako jedyni prowadzimy pływanie rodzinne - w zajęciach uczestniczy jednocześnie np. rodzic, będący w swojej grupie wiekowej oraz dziecko, kształcące się na odpowiednim poziomie pod okiem innego instruktora.

Wykształcenie naszych instruktorów nie polega jedynie na śledzeniu najnowocześniejszych metod, opracowanych przez światowej sławy specjalistów czy też systematycznym doszkalaniu, ale przede wszystkim (czego nie nauczy żadna szkoła) korzystaniu z własnych doświadczeń związanych z długoletnim stażem instruktorskim oraz uprawianiem pływania sportowego. Wszyscy instruktorzy to świetni byli zawodnicy, zdobywający laury na arenie nie tylko ogólnopolskiej, pasjonaci pływania którzy praktycznie wcześniej zaczęli pływać niż chodzić. Nawet nazwa naszej szkoły nie jest przypadkowa - delfin to nic innego jak popularna nazwa stylu motylkowego, w którym laury zdobywali: Krystyna Noskiewicz-Czarnecka, Martyna Wożniak, Paulina Zbucka, Krzysztof Kozak i Mikołaj Czarnecki.

Naszym celem jest popularyzacja tak pięknej dyscypliny sportu jaką jest pływanie, w wersji zarówno rekreacyjnej jak i wyczynowej. Dla każdego, od przedszkolaka do dużo starszej "młodzieży" znajdziemy sens i cel nauki, przekażemy naszą wiedzę w możliwie najbardziej przystępny sposób, sprawimy że od tej pory pływanie będzie naszą wspólną pasją!